Ventilatsiooni Soojusvahetid

Soojusvahetite eesmärk

Ventilatsiooni soojusvaheti eesmärk on vähendada kulutusi hoone ja eluruumide ventileerimisel. Viimastel aastatel on tehnoloogiaid, mis vähendavad kaotsi mineva soojuse hulka, jõudsalt edasi arendatud. Peamiseks mootoriks on seejuures olnud kõigi kütteliikide hinnatõus.

Teisalt on arendustöö muutnud soojustagastusega agregaadid tõhusamateks ning tunduvalt soodsamateks, kui need olid aastaid tagasi. See kõik on lühendanud esialgse investeeringu tasuvusperioodi.

Erinevate ventilatsiooni soojusvahetite tööpõhimõtetega saab tutvuda Tootekategoorias ventilatsiooni agregaadid alt.

 

Tootekategooriad

Leia brändi järgi
SAVE VTR 300L

SAVE VTR 300L

SAVE VTR 300 L Selleks, et luua täiuslik sisekliima on vaja pöörata tähelepanu üksikasjadele. Pakume Rootsi firma Systemair kvaliteetseid ventilatsiooni seadmeid.
SAVE VTR 500R

SAVE VTR 500R

Rootorsoojusvahetiga ventilatsiooni seade 500 m3/h. Selleks, et luua täiuslik sisekliima on vaja pöörata tähelepanu üksikasjadele. Pakume Rootsi firma Systemair kvaliteetseid ventilatsiooni seadmeid.
Save VSR 300

Save VSR 300

Rootsi firma Systemair horisontaalne ventilatsiooni soojusvaheti. Kui tehnoruumis on põranda pinda vähe, siis igati sobilik seade paigaldamiseks lae alla. Sobib ka külmadesse ruumidesse, näiteks pöönigule.
Rego 450VE

Rego 450VE

Efektiivne rootorsoojusvaheti, toodetud Leedus. Tootlikusega kuni 450 m3/h
Rego 600HE

Rego 600HE

Horisontaalne rootorsoojusvaheti. Sobilik paigaldamiseks kütteta ruumidesse, tänu horisontaalsele seadele sobib paigaldamiseks pööningule või lae alla.
Rego 250

Rego 250

Rootorsoojusvaheti ripplae taha paigaldamiseks. Tootlikusega kuni 250 m3/h, toodetud Leedus