VENTILATSIOONI KANALIVENTILAATORID

 

Müüme ja paigaldame erinevate tootjate kanaliventilaatoreid.

Freshline OÜ pakub kanaliventilaatoreid firmadelt Systemair ja Östberg. Meie eesmärk on pakuda tooteid mis vastavad Teie soovidele. Oleme hea meelega nõus abistama ventilaatorite valimisel.

Meie koduleheküljel on tutvustus enim müüdud toodete kohta. Loomulikult võib küsida ka neid ventilaatoreid mida siin nimekirjas pole.

Kaubad saadame või toome ise kohale kõikjale Eestis, olgu see koht siis suur linnas või väikeses maatalus

Ootame Teie hinnapäringut!

Tootekategooriad

Leia brändi järgi
kanliventilaator CK

kanliventilaator CK

Ümara kanali ventilaator Suur tootlikkus ja töökindlus Kompaktne disain koos suure võimsuse ja efektiivsusega Madal müratase Tagasipööratud labadega tööratas Väline rootori mootor on hooldusvaba suletud kuullaagritel Vastavalt vajadusele on võimalus valida järgmiste mudelite vahel CK 100A; CK 100C; CK 125A; CK125C; CK 160A; CK 160C Hinnad alates: 79 eur+km
Katuseventilaator TKS ja TKC

Katuseventilaator TKS ja TKC

Östberg TKS ja TKC on ühesuguse tootlikusega katuseventilaatorid, ainuke erinevus on selles et TKS on kandilise ja TKC ümara kinnitus raamiga. Tootlikkus kuni 0,26 m³/s 100% kiiruskontrollitav Horisontaalse väljapuhkega Hind alates 145+km
Isoleeritud kanaliventilaator IRE

Isoleeritud kanaliventilaator IRE

Isoleeritud kestas ümara kanali ventilaator. Väline rootori mootor on hooldusvaba suletud kuullaagritel. Ventilaator on mõeldud paigaldamiseks kanali süsteemi vahele.
Välisseina ventilaator RS

Välisseina ventilaator RS

Östberg RS ventilaatorid on mõeldud välisseinale paigaldamiseks. Korpus on valmistatud üle värvitud galvaniseeritud plekist. Kõik ventilaatorid on varustatud välisrootor mootoriga ja on tänu tahapoole kallutatud labadega töörattale kõrge tootlikusega. Ventilaatori kiirust saab juhtida kas 5-astmelise trafo RE 1.5 või sujuva kiiruseregulaatoriga VRS. Kogu ventilaatori poolt tekitatav müra jääb hoonest väljapoole, kui see paigaldatakse hoone välisseinale.