Kortermajade ventilatsioon

ÄRA LASE KORTERIT HALLITAMA

Pakettaknad

Kahjuks tuleb meil pea iga kuu käia mõnes korteris, kus nii lagi kui ka seinad on hallitusest pea mustad. Enamasti on põhjus ikka sama: korteris paigaldati pakettaknad ning kuna mingit õhuvahetust ruumides enam pole, hakkas vohama hallitus.

Maja soojustamine

Seoses kütte hindade jätkuva tõusuga ja inimeste teadlikkuse kasvuga, planeerivad korteriühistud üha enam oma majade soojustamist.

Praegu kehtib nõue, et kui korruselamuid väljast soojustatakse, tuleks panna ka värske õhu ventiilid ehk rahvasuus fresh-klapid. See nõue ei ole tingitud sellest, et seadusandja püüaks inimeste elu igati keeruliseks teha, vaid nagu enamik ehitusnõudeid – et kaitsta hoones viibivate inimeste elu ja tervist.

Miks oleks mõistlik panna ventiilid samal ajal, kui pannakse soojustust?

Kergem asjaajamine: ventiilidega seotud kulud saab panna projekti maksumusse ning finantseerida seda soojustamiseks võetud laenust -seega jääb ära hilisem koosolekute pidamine ja hääletamine ning raha korjamine. Elanikel pole vaja ka koheselt kogu summat välja käia.

Soojustuse panekuks püstitatakse tellingud ning tellingutelt on nii aukude teemantpuurimine kui ka plafoonide panek kergem (kliendina loe: odavam). Ning väljast puurides ei teki eluruumidesse tolmu ega kahjusta teemantfreesi vesi korterite siseviimistlust.

Korteriühistutele pakume ventiile koos paigaldusega ning sõltuvalt kogustest, ka erinevaid soodustusi. Küsi hinnapakkumist!

© Freshline OÜ